Nowa kategoria na portalu komputerowym PCFAQ – rozrywka !

Ciekawe filmiki internetowe, humor, ciekawostki – w nowej kategorii poświęconej rozrywce !

W naszym portalu komputerowym powstała właśnie dodatkowa kategoria promująca ciekawe filmiki znalezione w sieci, humor, oraz ciekawostki nie koniecznie komputerowe. W tym miejscu na pewno nie będziesz narzekał na nudę – zobacz co będzie znajdowało się w kategorii Rozrywka ?

  flickr, wewiorka_wagner

W internecie znajdziemy również wiele treści o charakterze rozrywkowym, które nie pasują do żadnych kategorii istniejących dotychczas na portalu komputerowym PCFAQ: Windows, Programy, Gry, Sprzęt, Internet.  W ten sposób utworzyłem dodatkową kategorię „rozrywka” skupiającą rozmaite treści o charakterze rozrywkowym.

W nowej kategorii pojawiać się będą ciekawe filmiki znalezione w internecie, ciekawostki ze świata (nie koniecznie o tematyce komputerowej), oraz wszystko co bawi i nie nadaje się do wrzucenia do pozostałych kategorii.

Jeżeli jeszcze nie zauważyliście na naszym portalu wprowadziłem również kilka modyfikacji, wśród których można wyróżnić między innymi:

Opisy przy kategoriach – pod każdą kategorią, znajduje się krótki opis informujący o materiałach, które można w niej znaleźć. Co prawda strona główna się w ten sposób troszkę wydłużyła, ale myślę że nie będzie to żadnym utrudnieniem.

Inne polecany porady komputerowe – gdy klikniemy na daną poradę znajdującą się na portalu, w menu po prawej stronie zobaczymy listę kilku spokrewnionych tematycznie porad, które również mogą nas zainteresować:

Co prawda istnieje już lista takich porad – „przeczytaj również porady”, ale ta chyba bardziej rzuca się w oczy…

A co wy myślicie o nowych zmianach – może czegoś brakuje, albo jest czegoś za dużo … co dodać, co zmienić ? Jeżeli coś wam szczególnie przypadło do gustu, będę wdzięczny za wszelkie komentarze (aby napisać komentarz nie trzeba się rejestrować).

Napisz komentarz