[Zakończony] Konkurs z nagrodami dla czytelników ! Do wygrania 5 gier komputerowych !

Dla wszystkich czytelników portalu komputerowego PCFAQ, przygotowaliśmy atrakcyjny konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 gier komputerowych dostępnych na platformie STEAM.  Zobacz w jaki sposób wygrać jedną z pięciu wyjątkowych gier z gatunku symulatory !

konkurs

Rozstrzygnięcie:

Konkurs został rozstrzygnięty ! Ze względu na małe zainteresowanie konkursem wyłoniliśmy tylko jednego zwycięzcę (the_matrix), który otrzymał od nas grę Symulator Farmy 2013 ! Gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych przez portal komputerowy PCFAQ.PL

 

Zasady konkursu :

 • W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik portalu komputerowego PCFAQ.PL
 • Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać przynajmniej jedno (dowolne) z dwóch zadań konkursowych:

1. Udostępnić w dowolnym miejscu w internecie (fora komputerowe, blogi, portale społecznościowe itp.) przynajmniej 3 odnośniki kierujące do dowolnego poradnika, znajdującego się na portalu komputerowym PCFAQ.PL

2. Przygotować własny poradnik o ciekawej treści zbliżonej do tematyki portalu

 • Redakcja wybierze 5 osób, które najlepiej poradziły sobie z wykonaniem zadań. Każda z osób otrzyma jeden (losowy) klucz do gry, który należy aktywować na platformie STEAM: Roller Coaster Rampage, Agricultural Simulator 2013, Woodcutter Simulator 2013 Gold, Warehouse and Logistics Simulator, Airport Simulator 2014.
 • Opis wykonania zadania, należy wysłać na adres: media(małpa)pcfaq.pl
 • Konkurs trwa od 10 Lipca 2014 do 31 Lipca 2014

Regulamin konkursu :

 1. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za działanie poczty e-mail.
 2. Wyniki konkursu zostaną opublikowane najpóźniej 11 Sierpnia 2014.
 3. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację nadesłanego poradnika na łamach portalu komputerowego PCFAQ.PL, wraz z podaniem jego imienia i nazwisko, lub pseudonimu.
 4. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany nagród na inne o podobnej wartości.
 5. Uczestnik konkursu ma prawo do zdobycia wyłącznie jednej nagrody.
 6. Nagrody w postaci klucza na platformę STEAM do jednej z 5 gier ( Roller Coaster Rampage, Agricultural Simulator 2013, Woodcutter Simulator 2013 Gold, Warehouse and Logistics Simulator, Airport Simulator 2014) zostaną wysłane drogą elektroniczną, na adres podany w zgłoszeniu.
 7. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję, która oceni starania uczestników tj.
 • w zadaniu 1 – ilość miejsc w internecie, na których został udostępniony odnośnik, wartość merytoryczna wpisów z odnośnikami, prezentację portalu
 • w zadaniu 2 – unikalność poradnika, formę przygotowania, ortografię, pomysłowość

Zachęcamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w konkursie – do wygrania jedna z pięciu gier komputerowych z gatunku symulatory !

2 komentarze

 1. Vip3r pisze:

  Czyli żeby wziąć udział w konkursie wystarczy umieścić 3 linki do waszej strony na jakimś forum komputerowym ?

  • przemo pisze:

   Oczywiście, aby wziąć udział w konkursie wystarczy prawidłowo wykonać jedno z zaprezentowanych zadań – oczywiście im więcej wysiłku włożymy w pracę, tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Napisz komentarz