[Zakończony] Konkurs „Bezpiecznie w Nowym Roku”!

Konkurs z nagrodami „Bezpiecznie w Nowym Roku

Powiedz nam, w jaki sposób chronisz swój komputer przed zagrożeniami płynącymi z sieci i zdobądź 1 z 5 zestawów znakomitego oprogramowania antywirusowego Bitdefender Internet Security 2015.

Konkurs

Portal komputerowy PCFaq.pl we współpracy z największym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego firmą Marken przygotował konkurs „Bezpiecznie w Nowym Roku„, w którym wziąć udział może każdy czytelnik portalu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania:

1. Zielone drzewko symbolizujące święta Bożego Narodzenia, to ….?

2. Wymień jedną z funkcji programu Bitdefender Internet Security 2015.

3. Opisz w formie poradnika w jaki sposób chronisz swój komputerze przed zagrożeniem z internetu (styl dowolny poradnik w formie wideo/tekstu, dla tekstu min. 1000 znaków).

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: media(małpa)pcfaq.pl do 31 Grudnia 2014r. Z dopiskiem w tytule „Konkurs – bezpiecznie w Nowym Roku„.

Wśród nadesłanych zgłoszeń redakcja portalu wybierze 5 naszym zdaniem najlepszych prac osób, które jednocześnie poprawnie odpowiedziały na 2 pierwsze pytania. Laureaci ostaną nagrodzeni znakomitym oprogramowaniem antywirusowym Bitdefender Internet Security 2015.

Regulamin konkursu:

 1. Aby wziąć udział w konkursie, należy zaakceptować niniejszy regulamin.

 2. Konkurs „Bezpiecznie w nowym roku” organizowany jest na łamach portalu komputerowego pcfaq.pl, we współpracy z firmą Marken.

 3. Konkurs trwa od 24 Grudnia 2014, do 31 Grudnia 2014 roku.

 4. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni na portalu komputerowym pcfaq.pl do dnia 10 Stycznia 2014.
 5. Uczestnikiem konkursu staje się każda osoba, która w dniach trwania konkursu na wskazany adres e-mail prześle odpowiedź na pytanie konkursowe.

 6. Każdy uczestnik konkursu może zdobyć wyłącznie jedną nagrodę.

 7. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację nadesłanych odpowiedzi na łamach portalu komputerowego pcfaq.pl, wraz z podaniem jego imienia i nazwiska, lub pseudonimu.

 8. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmiany nagród na inne, o podobnej wartości.

 9. Nagrody w postaci kluczy elektronicznych z licencją na oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Internet Security 2015 zostaną wysłaną drogą elektroniczną, na adres wskazany w zgłoszeniu.

 10. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez redakcję, która oceni starania uczestników tj

 • Prawidłowość odpowiedzi na pytania konkursowe.

 • Styl poradnika, formę przygotowania (wideo/tekst), ortografię, pomysłowość.

Sponsorem nagród jest firma Marken (www.marken.com.pl).

Wyniki konkursu:

Z przykrością informujemy, że w bieżącym konkursie nie wyłoniliśmy laureatów, ze względu na ograniczoną liczbę zgłoszeń i/lub nieprawidłowe udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe.

Napisz komentarz