Tristana – kim jest strzelec Meglinga w League of Legends

Jak wiadomo w League of Legends mamy dostęp do naprawdę wielu postaci. Jest ich ponad 100, dlatego poznanie każdej z nich może zająć nam trochę czasu. Niezależnie jednak od wkładu, jaki musimy wnieść w tę grę, efekty z pewnością okażą się zadowalające. Oczywiście z początku nie musimy wkuwać na pamięć każdej umiejętności, ale warto byłoby znać możliwości każdego z bohaterów, aby wiedzieć jak się przed nim obronić. Dowiedzmy się więc najpierw, jakie umiejętności przypisuje się Wojownikom, jakie Magom, a w co wyposażeni są strzelcy. Jeśli mowa już o tych ostatnich, dziś zatrzymamy się przy Tristan’ie. Poznamy jej charakterystykę, dowiemy się kim jest i co potrafi zdziałać w League of Legends.

Tristana – kim jest?

Strzelec Meglinga, czyli Tristana to jedna z przedstawicielek grona Strzelców w League of Legends. Jej okiełznanie przez gracza jest dość proste, dlatego jest ona chętnie wybierana, szczególnie przez początkujących. W początkowej fazie gry zadaje bardzo duże obrażenia, a gdy wykorzysta Ładunek Wybuchowy ( E ) to ciężko przed nią uciec. Tristana to postać, która dba sama o siebie i jest w stanie odeprzeć wroga przy pomocy Niszczącego Strzału. Z biegiem upływającego czasu, jej pasywna umiejętność została wzbogacona o autoatak, który w połączeniu z Ognistą Armatą, potrafi zaskoczyć wroga. Żeby nie było za pięknie Tristana posiada też pewną wadę, którą jest jej umiejętność ( E), okazuje się ona bowiem obusiecznym mieczem dla wpierającego i jej samej. Z jednej strony jest to doskonałe narzędzie do odpierania wrogów na linii, a z drugiej wymuszanie zajęcia bardzo niebezpiecznej pozycji. Ponadto, cena jaką musimy ponieść za umiejętności jest dość wysoka.

Jak walczyć?

Umiejętności Tristany podczas walki, można zaprezentować z dwóch różnych stron. Skrajne możliwości w walce drużynowej mogą być zachowawcze lub przypominać innych Strzelców. Zasięg ataków, jakie wykonuje jest z początku tak rozległy, że postać może trzymać się z tyłu. Drugi bardziej ofensywny styl wymaga umiejętności w walce i wykorzystywanie umiejętności Rakietowego Smoka. Tristana nie rzadko zaskakuje swoich wrogów, szczególnie na poziomie początkowym. Poprawne wykonanie kombinacji, umożliwia uzyskanie przewagi w formie wczesnego zabójstwa. Ponadto, jest w stanie szybko uciec z pola widzenia Jungler’ a w sytuacji, gdy ten zdecyduje się zaatakować aleję. Nieco więcej ogłady powinniśmy mieć podczas atakowania Minionów, nie róbmy tego, gdy nie jest to konieczne.

Jakie umiejętności posiada Tristana?

Przy poznawaniu bohatera trzeba dokładnie zapoznać się z jego umiejętności. Przypisane są one odpowiednim przyciskom na klawiaturze, tak aby swobodnie można było z nich korzystać. W przypadku Tristany pod Q możemy znaleźć, tak zwany Szybki Ostrzał, który umożliwia zwiększenie prędkości ataku na określony czas. Przycisk W to Rakietowy Skok, polegający na odbiciu się od ziemi przy pomocy rakiety. W miejscu lądowania Tristana spowalnia wrogów i zadaje im obrażenia. Kolejną z umiejętności jest Niszczący Strzał, który znajdziemy pod literką R, polega on na załadowaniu pocisku do broni i wystrzeleniu go w przeciwnika. Na koniec Ładunek Wybuchowy, czyli E, który wybucha zadając wrogom obrażenia. Na koniec warto wspomnieć o umiejętności pasywnej, jaką jest Wieczny Głód, która zwiększa zasięg ataku.

Co można powiedzieć o Tristan’ ie?

Do podstawowych informacji zalicza się fakt, że Tristana należy do klasy Strzelców. Ataki, które wykonuje są dystansowe, a typy obrażeń należą do fizycznych. Poziom trudności postaci jest niski, dlatego chętnie korzystają z niej, Ci którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z League of Legends. Tristana zadaje wysokie obrażenia, ma dość niską wytrzymałość, a miejsce, w którym odnajduję się najlepiej to Dolna Aleja. Właśnie poznaliśmy Strzelca Meglinga, co umożliwi nam stawianie pierwszych kroków w walce z wrogimi siłami naszych oponentów. Jeśli szukasz postaci na start, której okrzesanie nie będzie trudne, a skuteczność działań wysoka, zdecyduj się na Tristan’ e.

Źródło: Notka PR

Napisz komentarz