StickArena, czyli sieciowa gra w przeglądarce. Strzelanka multiplayer bez instalowania.

 

Wyeliminuj przeciwnika w grze przeglądarkowej Stick Arena.

Stick Arena, to ciekawa gra przeglądarkowa w której walczymy z graczami z całego świata. Naszym orężem są różnego rodzaju bronie począwszy od karabinów, pistoletów, a skończywszy na mieczu samuraja, kiju bejsbolowym i młotku.

Zasady gry są proste, za pomocą strzałek, lub klawiszy w,a,s,d poruszamy żołnierzem, który za pomocą porozrzucanych po planszy broni musi wyeliminować jak największą ilość przeciwników. Aby wziąć daną broń, wystarczy na niej stanąć – arsenał, którym dotychczas dysponowaliśmy zostaje zastąpiony nowym rodzajem broni. Naciśnięcie klawisza spacji, lub lewego przycisku myszki spowoduje uaktywnienie broni i oddanie strzału, lub ciosu. Z kolei klawiszem Shift, możemy zobaczyć aktualny ranking.

Aby przystąpić do gry, nie jest wymagana rejestracja, wystarczy w oknie przeglądarki wpisać adres: http://www.xgenstudios.com/game.php?keyword=stickarena, a następnie kliknąć przycisk „Quick Start”:

Zostaniemy zalogowani do wolnego pokoju, w którym rozgrywana jest walka. Plansze są diametralnie różne i następuje ich automatyczny wybór, podczas rozpoczęcia gry:

W dolnym lewym rogu planszy, będziemy mieli opcje umożliwiające nawiązanie rozmowy z innymi graczami, oraz wylogowanie się z gry.

 

Napisz komentarz